APIE MUS
Ekonominės veiklos plėtros agentūros ekspertai orientuojasi į ekonomines ir verslo konsultacijas išreiškiamas objektyvia forma.
 
Ekonominės ir verslo konsultacijos, savo esme nematerialus dalykas, EVPA ekspertų dėka įgauna objektyvią formą verslo plano, investicinio projekto, galimybių studijos, strateginio plano ar kt. pavidalu.
 
Šiuo metu ypač intensyviai dirbame siekdami padėti klientams sėkmingai gauti ir įsisavinti ES ir kitų subjektų teikiamą finansinę paramą. Šioje srityje siūlome pagalbą klientams nuo pačios projekto idėjos iki pat projekto gyvavimo pabaigos, pradedant projekto idėjos identifikavimu, projekto parengimu ir baigiant paskutinės ataskaitos apie projekto įgyvendinimą parengimu ir teikimu kontroliuojančiajai institucijai.
 
Siekiame, kad klientui nereikėtų vargintis kaupiant žinias, kurių jam, po projekto įgyvendinimo, greičiausiai, nebeprireiks, tačiau kurioms reikia daug laiko ir pastangų.
 
Remdamiesi savo oficialių ir neoficialių partnerių tinklu, savo klientams siūlome palankesnes paslaugas, kurios neįeina į mūsų pačių siūlomų paslaugų ratą, tačiau tiesiogiai susijusios su teikiamomis paslaugomis, pvz. tai gali būti architektūrinio projektavimo paslauga, kreditavimo paslauga ar kt.
 
Paslaugas teikiame vadovaudamiesi 5P principu:
 
Patogu: platus paslaugų spektras iš vienų rankų.
 
Patikima: profesionaliai suburta komanda.
 
Profesionalu: kompetentingi specialistai.
 
Perspektyvu:  siekis nuolat tobulėti bei atvirumas naujovėms.
 
Personalizuota: individualūs ir lankstūs sprendimai, skirti būtent Jūsų problemai.
 
 
Mūsų klientai apie mus:
 
,, ... EVPA ekspertai – tai jaunų, šiuolaikiškų, patikimų, sukaupusių specifinių žinių profesionalų komanda, galinčių atvesti verslą į sėkmę.“
 
VšĮ ,,Pramogų sala“
[Šiaulių Aukštabalio
multifunkcinio komplekso
 operatorius]
 
,, ... Norime atkreipti dėmesį į puikiai pasirinktą bendravimo stilių: su minimaliu informacijos pareikalavimu buvo pakankamai įsigilinama į įmonės situaciją pasiekiant optimalų rezultatą.“
 
UAB ,,Pramuštgalvis“
[reklamos paslaugos]
 
„ ... Esame patenkinti išskirtiniu įsigilinimu į problemą ir kompetentingu problemos sprendimo procesu. ... personalo atsiliepimai apie konsultavimą rodo, kad EVPA konsultacijos buvo priimamos su teigiamu nusiteikimu ir padarė akivaizdžią, pagrįstą faktiniais duomenimis naudą įmonės veiklai.“
 
Gintaro Radavičiaus įmonė „GINTRA“
[nekilnojamojo turto biurai ir agentūros]
 
„ ... pasirinkdami EVPA pataikėme į dešimtuką. Novatoriškas ekspertų požiūris į verslo valdymą, praktiniai argumentuoti patarimai ir maksimali orientacija į mūsų poreikius padėjo rasti veiklos optimizavimo sritis ir priemones.“
Uždaroji akcinė bendrovė „Balheidas“
[koncertinė firma]
 
 
Ekonominės veiklos plėtros agentūros ekspertai padės sparčiai plėtoti Jūsų verslą, supažindins ir padės pasinaudoti pačiomis moderniausiomis šiuolaikinėmis verslo plėtros galimybėmis ir technologijomis, verslo garantijų, kreditavimo, negražintinos Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos bei kitomis esamomis galimybėmis.

 

                          
   
 
 

                                           © EVPA 2006 - 2007. Visos teisės saugomos.

Sprendimas:

Internetinių puslapių kūrimas