Naujienų archyvas
2009 | 02 | 09 Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa skelbia 2-ąjį kvietimą teikti projektų paraiškas

Projektų paraiškas Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programai galima teikti iki 2009 m. balandžio 30 d. pagal šiuos prioritetus: verslo, darbo rinkos, tyrimų ir technologijų plėtra; darnios bendruomenės kūrimas (maži projektai). 33 milijonų eurų Europos regioninės plėtros fondo parama bus skiriama 2-ojo kvietimo latvių ir lietuvių bendradarbiavimo per sieną projektams. Latvijos ir Lietuvos programos biudžetas 2007–2013 metais projektams finansuoti yra 60 milijonų eurų.

Paramą gali gauti vietos, regioninės ir nacionalinės valdžios institucijos, viešosios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos iš Klaipėdos, Telšių, Šiaulių, Panevėžio, Utenos ir Kauno regionų Lietuvoje bei Kuržemės, Žiemgalos ir Latgalos regionų Latvijoje.

Programą administruojantis Jungtinis techninis sekretoriatas kviečia į informacinius seminarus vasario 3 - kovo 3 dienomis Šiauliuose, N. Akmenėje, Anykščiuose, Zarasuose, Klaipėdoje, Plungėje, Kaune ir Zarasuose. Išsami informacija apie seminarus ir paraiškų teikimą skelbiama programos interneto svetainėje www.latlit.eu 

Informaciniai seminarai:
vasario 9 d. – Šiauliai,
vasario 10 d. − Naujoji Akmenė,
vasario 17 d. – Anykščiai,
vasario 18 d. – Zarasai,
vasario 23 d. – Klaipėda,
vasario 24 d. – Plungė,
kovo 2 d.− Kaunas,
kovo 3 d. – Biržai.

Užpildytą dalyvio anketą ne vėliau kaip 3 dienos iki seminaro pradžios prašome atsiųsti el. paštu irma.astrauskaite@latlit.eu  arba faksu +371 735 73 72.

Seminarų kalba – lietuvių.
 

 

                          
   
 
 

                                           © EVPA 2006 - 2007. Visos teisės saugomos.

Sprendimas:

Internetinių puslapių kūrimas