Naujienų archyvas
2009 | 02 | 19 Smulkiems investiciniams projektams bus taikomos naujos administravimo taisyklės

Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius įsakymu patvirtino Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos administravimo taisyklių naują redakciją.

Nauja tai, kad nuo kovo mėnesio bus supaprastinta paramos teikimo tvarka smulkiems investiciniams projektams, kai prašomos paramos suma yra ne didesnė kaip 150 tūkst. Lt. Paramos paraiškas iš pareiškėjų priims ir registruos Nacionalinės mokėjimo agentūros Kontrolės departamento teritoriniai skyriai pagal numatomą projekto įgyvendinimo vietą.

Ūkininkams dabar bus gerokai mažiau gaišaties – administracinės atitikties vertinimas bus atliekamas prieš užregistruojant paraišką, dalyvaujant ir pačiam ūkininkui, ir NMA darbuotojui. Prieš užregistruojant paramos paraišką, NMA atsakingi darbuotojai turės patikrinti, ar ji yra tinkamai užpildyta, ar pateikti visi reikalaujami dokumentai. Atliekant vertinimą, pareiškėjui bus nurodyti jo pateiktuose dokumentuose nustatyti trūkumai ar neatitikimai, kurie yra svarbūs paraiškos tinkamumo vertinimui ir juos būtina ištaisyti.

Antrasis paraiškos vertinimo etapas negalės trukti ilgiau kaip 20 darbo dienų, nes į jį pateks jau tinkamai sukomplektuotos paraiškos. Tokiu būdu parama ūkininkus pasieks daug greičiau.

Žemės ūkio ministerijos informacija
tel. (8~5) 2391 016
 

 

                          
   
 
 

                                           © EVPA 2006 - 2007. Visos teisės saugomos.

Sprendimas:

Internetinių puslapių kūrimas