Naujienų archyvas
2006 | 08 | 11 Pasirašytos trišalės sutartys su bankais dėl mikrokreditų teikimo mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Mikrokreditus teiks AB Šiaulių bankas (15 mln. Lt), UAB Medicinos bankas (8,3 mln. Lt) ir AB „DnB NORD“ bankas (5,54 mln. Lt). Mikrokreditus įmonės galės imti atliekamoms investicijoms finansuoti ar trūkstamoms apyvartinėms lėšoms papildyti. Bankas vienai įmonei galės suteikti ne daugiau kaip 2 mikrokreditus.
 
Mikrokreditai – iki 25 tūkstančių eurų ar ekvivalentu kita valiuta įmonėms skiriama paskola. Mikrokreditavimui bus panaudota Lietuvai perduota PHARE negrąžintina parama, skirta smulkaus ir vidutinio verslo finansavimui gerinti. Pasiteisinus mikrokreditavimo priemonei, lėšų šiam tikslui planuojama papildomai numatyti iš 2007–2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos.
 
Mikrokreditavimui skirtas lėšas bankai gaus kaip tikslinę paskolą, kurios nebus galima naudoti su mikrokreditavimu nesusijusioms reikmėms. Lėšos skolinamos ne ilgiau kaip iki 2012 m. gruodžio 31 d.
 
Paaiškėjus mikrokreditų teikimo sąlygoms, kurias pasitvirtins bankai, informacija bus skelbiama tinklapyje www.evpa.lt/ .
 
Daugiau informacijos
tel. 861130026 arba el. paštu info@evpa.lt
 

 

                          
   
 
 

                                           © EVPA 2006 - 2007. Visos teisės saugomos.

Sprendimas:

Internetinių puslapių kūrimas